Jak przygotować się do masażu?

By czerpać jak najwięcej przyjemności z masażu balijskiego, należy się do niego należycie przygotować. Oto nasze wskazówki.

  1. Prosimy o przybycie na miejsce około 15 minut przed planowanym masażem. W tym czasie zostaniesz poproszony o wypełnienie ankiety, wybranie zapachu olejku oraz przebranie się.
  2. W celu odświeżenia swojego ciała oraz oczyszczenia go z poprzednio zastosowanych kosmetyków przed masażem proponujemy wziąć ciepły prysznic lub kąpiel. Istnieje możliwość odświeżenia się w naszym salonie, jednak prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas telefonicznie. Kobiety prosimy również o wykonanie pełnego demakijażu.
  3. W trosce o długie włosy proponujemy spiąć je na czas zabiegu. Ułatwi nam to pracę oraz zmniejszy ryzyko ich naoliwienia.
  4. Na czas trwania zabiegu prosimy o zdjęcie wszelkiej biżuterii. Dzięki temu masażystka będzie miała swobodny dostęp nawet do najdrobniejszych części ciała, jak uszy czy palce.
  5. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, przed wykonaniem zabiegu przeprowadzimy krótki wywiad w celu poznania stanu zdrowia, predyspozycji co do wykonania zabiegu oraz wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Zostaniesz również poproszony o złożenie swojego podpisu na tzw. karcie klienta.
  6. Zarówno poczucie głodu jak i przejedzenia, będą powodowały duży dyskomfort podczas trwania zabiegu. Dlatego też zalecamy, aby najpóźniej na godzinę przed masażem spożyć lekki posiłek. Warto również powstrzymać się od picia kawy i herbaty, by nie pobudzać organizmu bezpośrednio przed jego planowanym wyciszeniem. Przed zabiegiem niewskazane jest spożywanie alkoholu (nie wykonujemy masażu u osób w stanie nietrzeźwym). Polecamy natomiast uzupełnianie płynów w organizmie, poprzez picie niegazowanej wody mineralnej przed i po zabiegu.
  7. Jeśli w trakcie trwania zabiegu poczujesz jakiś dyskomfort, prosimy niezwłocznie poinformować o tym masażystkę. Jeśli któraś z zastosowanych technik będzie za mocna lub za delikatna  w odczuciu prosimy to wyraźnie zakomunikować.
  8. Bezpośrednio po zabiegu prosimy unikać gwałtownego oziębienia ciała.

Opinie naszych klientów

Liczba opinii: 219
/
4.99
Anna P-k
Anna P-k
21 stycznia 2024
Byłam w Tulum pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Pełen profesjonalizm, kultura i miła atmosfera. Pani masażystka także bardzo profesjonalna i…
Natalia Madzia
Natalia Madzia
21 stycznia 2024
Byliśmy na masażu balijskim z olejkami po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni. Bardzo miła obsługa, która wszystko dokładnie przed masażem…
Eliza Pindel
Eliza Pindel
19 stycznia 2024
Aż trudno uwierzyć, że jesteś w Sosnowcu... , magiczna atmosfera, pełen profesjonalizm, dostaniesz tu na pewno to, czego szukasz, a nawet więcej....…
Paulina Bandrowska
Paulina Bandrowska
15 stycznia 2024
jak najbardziej rekomenduję :) było super