Jak przygotować się do masażu?

By czerpać jak najwięcej przyjemności z masażu balijskiego, należy się do niego należycie przygotować. Oto nasze wskazówki.

  1. Prosimy o przybycie na miejsce około 15 minut przed planowanym masażem. W tym czasie zostaniesz poproszony o wypełnienie ankiety, wybranie zapachu olejku oraz przebranie się.
  2. W celu odświeżenia swojego ciała oraz oczyszczenia go z poprzednio zastosowanych kosmetyków przed masażem proponujemy wziąć ciepły prysznic lub kąpiel. Istnieje możliwość odświeżenia się w naszym salonie, jednak prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas telefonicznie. Kobiety prosimy również o wykonanie pełnego demakijażu.
  3. W trosce o długie włosy proponujemy spiąć je na czas zabiegu. Ułatwi nam to pracę oraz zmniejszy ryzyko ich naoliwienia.
  4. Na czas trwania zabiegu prosimy o zdjęcie wszelkiej biżuterii. Dzięki temu masażystka będzie miała swobodny dostęp nawet do najdrobniejszych części ciała, jak uszy czy palce.
  5. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, przed wykonaniem zabiegu przeprowadzimy krótki wywiad w celu poznania stanu zdrowia, predyspozycji co do wykonania zabiegu oraz wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Zostaniesz również poproszony o złożenie swojego podpisu na tzw. karcie klienta.
  6. Zarówno poczucie głodu jak i przejedzenia, będą powodowały duży dyskomfort podczas trwania zabiegu. Dlatego też zalecamy, aby najpóźniej na godzinę przed masażem spożyć lekki posiłek. Warto również powstrzymać się od picia kawy i herbaty, by nie pobudzać organizmu bezpośrednio przed jego planowanym wyciszeniem. Przed zabiegiem niewskazane jest spożywanie alkoholu (nie wykonujemy masażu u osób w stanie nietrzeźwym). Polecamy natomiast uzupełnianie płynów w organizmie, poprzez picie niegazowanej wody mineralnej przed i po zabiegu.
  7. Jeśli w trakcie trwania zabiegu poczujesz jakiś dyskomfort, prosimy niezwłocznie poinformować o tym masażystkę. Jeśli któraś z zastosowanych technik będzie za mocna lub za delikatna  w odczuciu prosimy to wyraźnie zakomunikować.
  8. Bezpośrednio po zabiegu prosimy unikać gwałtownego oziębienia ciała.

Opinie naszych klientów

Liczba opinii: 297
/
4.97
Laura Matyjasik
Laura Matyjasik
17 czerwca 2024
Coś wspaniałego. Cudowny masaż balijski :)
Googl ee
Googl ee
16 czerwca 2024
Polacam. Bardzo profesjonalny masaż!
Olga Cieslachowska
Olga Cieslachowska
14 czerwca 2024
Miałam przyjemność skorzystać z masażu balijskiego w Tulum i muszę przyznać, że było to niesamowite doświadczenie. Zabieg wykonany był z najwyższą…
Monika Kalarus
Monika Kalarus
13 czerwca 2024
Razem z meżem byliśmy na masażu balijskim z olejkami aromatycznymi.Jestesmy bardzo zadowoleni z pobytu w Tulum.Mila i ciepła atmosfera miła obsługa i…