Vouchery i karnety

VOUCHER na masaż

Na co dzień jesteśmy zapracowani, zabiegani i zestresowani. Narzekamy na brak czasu dla siebie. Nasze vouchery podarunkowe na masaże sprawią, że przywróci radość życia u naszych bliskich, wprawiając ich w doskonały nastrój, a przede wszystkim pomogą zadbać o przemęczone ciało.

Vouchery podarunkowe na masaże od Tulum - Masaże Balijskie rewelacyjnie się sprawdzą dla każdego i na każdą okazję. To oryginalny i kreatywny pomysł na prezent, będący prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Jesteśmy przekonani, że spośród naszej szerokiej oferty znajdzie się coś przyjemnego dla Twojego bliskiego.

Zdecyduj się na voucher na masaż i skontaktuj się z salonem. Niech uśmiech ponownie zagości na twarzy bliskiej Ci osoby!

Zapoznaj się z regulaminem Voucherów.

Karnety kwotowe

Pomyśl również o sobie i wykup karnet kwotowy na masaże, a uzyskasz atrakcyjny rabat. Zainwestuj w swoje dobre samopoczucie i regularność masaży, podaruj swojemu ciału chwile prawdziwego relaksu. Niech to będą wyjątkowe chwile tylko dla Ciebie!

Pakiety nie łączą się z innymi promocjami oraz konieczna jest płatność z góry. Masaże wykorzystywane z karnetów kwotowych rozliczane są według aktualnego cennika obowiązującego w salonie w momencie korzystania z usługi. W celu zakupu karnetu prosimy o kontakt z salonem masażu Tulum - Masaże Balijskie.

Pakiety dla firm

Oferujemy indywidualną ofertę dla firm, które chciałyby podarować coś wyjątkowego swoim Pracownikom lub Kontrahentom. Zaskocz ich voucherem podarunkowym na masaż w salonie Tulum - Masaże Balijskie. To oryginalny sposób nagradzania i motywowania pracowników. W ten sposób przekażesz im, że są dla Ciebie ważni i wyjątkowi.

Vouchery dla firm mogą być wykorzystane jako nagroda czy też prezent dla pracownika lub kontrahenta. W okresie bożonarodzeniowym świetnie sprawdzą się jako bony świąteczne, a także jako prezenty okolicznościowe, np. imieniny lub urodziny pracownika.

W zależności od ilości zakupionych voucherów bądź wydanych kwot oferujemy różne rabaty i terminy ważności. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt e-mailowy z managerem: a.owsiany@tulum-masazebalijskie.plFormularz kontaktowy

W celu zamówienia vouchera skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza.

Wprowadź imię i nazwisko
Podaj poprawny adres email
Podaj swój numer telefonu
Wybierz salon
Pole Wiadomość jest wymagane

Opinie naszych klientów

Liczba opinii: 297
/
4.97
Laura Matyjasik
Laura Matyjasik
17 czerwca 2024
Coś wspaniałego. Cudowny masaż balijski :)
Googl ee
Googl ee
16 czerwca 2024
Polacam. Bardzo profesjonalny masaż!
Olga Cieslachowska
Olga Cieslachowska
14 czerwca 2024
Miałam przyjemność skorzystać z masażu balijskiego w Tulum i muszę przyznać, że było to niesamowite doświadczenie. Zabieg wykonany był z najwyższą…
Monika Kalarus
Monika Kalarus
13 czerwca 2024
Razem z meżem byliśmy na masażu balijskim z olejkami aromatycznymi.Jestesmy bardzo zadowoleni z pobytu w Tulum.Mila i ciepła atmosfera miła obsługa i…