O nas

TULUM - Masaże Balijskie - kraina błogiego relaksu

TULUM – Masaże Balijskie to wyjątkowe miejsce w Mikołowie i w Sosnowcu, w którym dbamy kompleksowo o ciało i zmysły. Z radością przeniesiemy Cię do bajecznej krainy uzdrawiającego dotyku. W osiągnięciu pełnego odprężenia pomogą przyjazne wnętrza otulone zapachem orientu oraz nastrojowa muzyka.

TULUM - Masaże balijskie

Duszą naszego salonu w Mikołowie i Sosnowcu są najwybitniejsze Masażystki z Bali, gdzie masaż jest integralną częścią życia każdego człowieka, a wiedza o nim przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Każda z naszych Masażystek ukończyła najbardziej prestiżowe szkoły masażu na Bali, a swoje doświadczenie zdobywały w najlepszych salonach na całym świecie.

Oprócz ogromnego doświadczenia i profesjonalnych umiejętności naszego personelu, ważne jest dla nas pozytywne nastawienie do życia i dobra energia. 

Przychodząc do naszego salonu masażu w Mikołowie bądź Sosnowcu masz pewność, że zrobimy co w naszej mocy, byś poczuł się wyjątkowo, a w czasie masażu odczuwał pełen relaks.

Opinie naszych klientów

Liczba opinii: 258
/
4.97
Monika Blachnio
Monika Blachnio
21 marca 2024
Cudowna atmosfera, wspanialy masaz, polecam
Iwona Sanecka
Iwona Sanecka
19 marca 2024
Wspaniale, cudowne miejsce. Niezapomniany masaż, wykonany przez profesjonalistkę. A na koniec przepyszne ciacho, wrócę na pewno, polecam!!!
Stanisław Kozłowski
Stanisław Kozłowski
14 marca 2024
Super. OK. Polecam.
Krzysztof Piórkowski
Krzysztof Piórkowski
14 marca 2024
Jestem zadowolony z masażu Miejsce ma fajny klimat Preferując masaż b.mocny trzeba się liczyć że będzie b.mocny:)