Salon masażu Katowice

Gabinet masażu Katowice

Salon TULUM Masaże Balijskie Mikołów

W salonie masażu Tulum w Mikołowie znamy skuteczną receptę na zrelaksowane ciało i umysł. Wiemy, co zaproponować naszym klientom, aby przenieść ich do krainy błogiego relaksu. Z pomocą naszych masażystek zapomnisz o stresującym dniu, a także wzmocnisz ciało i pobudzisz je do dalszego działania. W ofercie Tulum znajduje się wiele technik masażu - od orientalnych technik przez masaż tradycyjny po rozgrzewające masaże gorącymi kamieniami - tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. 

Oferta salonu masażu blisko Katowic

Chcemy, aby nasi klienci mogli doświadczyć chwil relaksu bez konieczności wyjazdu na egzotyczne wakacje lub do SPA. Właśnie dlatego powstała oferta naszego salonu masażu obok Katowic, gdzie wykonujemy masaże synchronizujące energię, czyli masaże balijskie, tajskie, Lomi Lomi, wyszczuplające, masaże biurowe czy też masaż kobido w Katowicach. Chcąc ułatwić naszym klientom wybór odpowiedniego masażu, przygotowaliśmy intuicyjny podział na masaże relaksujące, wyszczuplające, energetyczne, na ból, masaże stóp, dla kobiet w ciąży czy masaże twarzy. Masaż to nie tylko sposób na wyjątkowy odpoczynek, ale również sposób na modelowanie sylwetki, dlatego w naszej ofercie 

Jeżeli nie wiesz, jaki masaż wybrać w naszym gabinecie masażu obok Katowic - skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni rytuał masażu dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań co do efektów. 

Pełen relaks i opieka na najwyższym poziomie

Masażystki w Tulum zdobywały swoją wiedzę w najwybitniejszych szkołach masażu na Bali, aby później uczyć się technik masażu w najlepszych salonach masażu na całym świecie. Do każdego z rytuałów podchodzimy holistycznie, wykorzystując różne techniki masażu, które w połączeniu przynoszą wyjątkowe doznania. Odpowiednio dobrany ucisk w połączeniu z akupresurą jest sposobem na relaks, który zastąpi Ci wyjazd do SPA. W Tulum poczujesz się dobrze od samego wejścia. Koimy zmysły spokojną muzyką, delikatnym, klimatycznym oświetleniem i orientalnymi zapachami, które zachęcają do ceremonii masażu. 

Dlaczego warto wybrać gabinet masażu Tulum?

  • Nasze masażystki sprawią, że nawet najbardziej stresujący i zabiegany dzień zmieni się w czas na relaks i odpoczynek
  • W trakcie sesji masażu w Tulum używamy naturalnych i profesjonalnych kosmetyków, które otulają skórę odżywczymi i nawilżającymi właściwościami.
  • Działamy odpowiedzialnie, dlatego każdą z technik masażu i zastosowanych produktów konsultujemy z klientem lub klientką pod kątem preferencji, alergii i aktualnej kondycji skóry. 
  • Poświęcamy 100% swojego czasu, tworząc od samego początku atmosferę sprzyjającą odpoczynkowi i odzyskaniu sił. 
  • Inwestujemy w wiedzę i doświadczenie, dlatego w Tulum pracują najlepsze masażystki z Bali, które wiedzą jak masować, aby przynieść ukojenie dla Twojego ciała i umysłu. Wiemy, jak zamienić wiedzę i doświadczenie w wyjątkowy relaks

Wybierz Tulum - gabinet masażu blisko katowic! 

Tutaj poczujesz się zrelaksowana już po przekroczeniu progu naszego gabinetu. Zapraszamy do salonu masażu Tulum znajdującego się w Mikołowie, do którego z łatwością dojedziesz z miast ościennych - Katowic, Rudy Śląskiej czy Łazisk Górnych.

Opinie naszych klientów

Liczba opinii: 258
/
4.97
Monika Blachnio
Monika Blachnio
21 marca 2024
Cudowna atmosfera, wspanialy masaz, polecam
Iwona Sanecka
Iwona Sanecka
19 marca 2024
Wspaniale, cudowne miejsce. Niezapomniany masaż, wykonany przez profesjonalistkę. A na koniec przepyszne ciacho, wrócę na pewno, polecam!!!
Stanisław Kozłowski
Stanisław Kozłowski
14 marca 2024
Super. OK. Polecam.
Krzysztof Piórkowski
Krzysztof Piórkowski
14 marca 2024
Jestem zadowolony z masażu Miejsce ma fajny klimat Preferując masaż b.mocny trzeba się liczyć że będzie b.mocny:)