Gabinet masażu / salon masażu Tychy

Gabinet masażu Tychy

Salon TULUM Masaże Balijskie Mikołów

Każda chwila spędzona w salonie masażu Tulum procentuje w przyszłości. Relaks i wewnętrzny spokój są bezcenne, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze masaże przynosiły ukojenie od codziennych obowiązków i stresu. Naszym klientom proponujemy najpopularniejsze techniki masażu orientalnego - masaż Lomi Lomi, masaż balijski, tradycyjny masaż tajski czy masaż gorącymi kamieniami. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby poczuć się w pełni zrelaksowanym. 

Oferta gabinetu masażu Tulum blisko Tych

  • masaże energetyczne, 
  • masaże wyszczuplające, 
  • masaże odżywczo-aromaterapeutyczne, 
  • masaże tajskie klasyczne, 
  • masaż kobido w Tychach,
  • masaże rozgrzewające. 

Obiecujemy, że u nas każdy znajdzie masaż odpowiedni dla siebie - bez względu na swoją kondycję fizyczną, stan zdrowia, wiek czy styl pracy. Nasza oferta została stworzona z myślą o potrzebach każdego, kto chce poczuć efekt prawdziwego odprężenia, wyciszenia oraz równowagi ducha i ciała. Dzięki zróżnicowanej ofercie za każdym razem Twoja wizyta w Tulum może być wyjątkowa, a masaż niepowtarzalny.

Zapraszamy do siebie również osoby, które chcą sprawić sobie lub swoim bliskim rytuał masażu jako prezent. Dzięki gabinetom przeznaczonym na masaże dla dwojga umożliwiamy zrelaksowanie się w towarzystwie bliskiej osoby i w wyjątkowej atmosferze. Wystarczy do nas zadzwonić lub odwiedzić nas osobiście i kupić voucher na masaż.

Przepis na relaks 

Pomysł otwarcia salonu masażu dla klientów z Tychów, Katowic, Mikołowa powstał z zamiłowania do filozofii masażu balijskiego, która stała się naszą pasją. Od początku prowadzenia naszej działalności dążymy do tego, aby nasi klienci mogli znaleźć u nas schronienie od codziennego zgiełku i natłoku obowiązków. Każdy zabieg i rytuał wykonują wykwalifikowane masażystki, które doświadczenie zdobywały w najlepszych gabinetach masażu na Bali. A wyjątkowy klimat wzbogacony nastrojową muzyką i orientalnymi zapachami, które wprowadzają w stan maksymalnego odprężenia i wyciszenia. 

Masaż Tychy - cennik 

Ceny masaży w Tulum - salonie masażu niedaleko Tych - zaczynają się od 150 złotych za klasyczny tajski masaż. Nasi klienci mają do wyboru kilkanaście rodzajów rytuałów, które wykonujemy w różnych wariantach czasowych - od 60 do 120 minut. Dzięki temu niemal każdy może skorzystać z naszych masaży. Pozwól się rozpieścić, oddając swoje ciało w ręce masażystek Tulum. 

Jak trafić do naszego salonu masażu z tych?

Nasz salon znajduje się w Mikołowie, w bezpośrednim sąsiedztwie z innymi dużymi miastami śląskiej aglomeracji - Tychami, Katowicami, Rudą Śląską czy Łaziskami Górnymi. Znajdujemy się w centrum miasta, dzięki czemu z łatwością trafisz do nas z każdego miasta na Śląsku. Gabinet masażu Tulum zaprasza klientów z Tychów, Mikołowa i innych okolicznych miast do skorzystanie z oferty masaży orientalnych. Obiecujemy, że jak raz poczujesz na swojej skórze moc dotyku, to będziesz do nas regularnie wracać!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, dlatego jeżeli nie wiesz, jaka technika masażu odpowie Twoim potrzebom, skontaktuj się z naszymi masażystkami! 

Opinie naszych klientów

Liczba opinii: 258
/
4.97
Monika Blachnio
Monika Blachnio
21 marca 2024
Cudowna atmosfera, wspanialy masaz, polecam
Iwona Sanecka
Iwona Sanecka
19 marca 2024
Wspaniale, cudowne miejsce. Niezapomniany masaż, wykonany przez profesjonalistkę. A na koniec przepyszne ciacho, wrócę na pewno, polecam!!!
Stanisław Kozłowski
Stanisław Kozłowski
14 marca 2024
Super. OK. Polecam.
Krzysztof Piórkowski
Krzysztof Piórkowski
14 marca 2024
Jestem zadowolony z masażu Miejsce ma fajny klimat Preferując masaż b.mocny trzeba się liczyć że będzie b.mocny:)