Masażystki

Oddaj się w ręce profesjonalistek

W TULUM - Masaże Balijskie kompleksowo o Twoje ciało i zmysły zadbają nasze masażystki. Każda z nich posiada doświadczenie zdobywane nie tylko w prestiżowych szkołach masażu na Bali, ale także w najlepszych salonach na całym świecie. Poznaj je bliżej!

Kadek Maya

Jest absolwentką Tulip Spa International na Bali, a obecnie posiada ponad 11 lat doświadczenia. Od 2010 roku pracowała w salonie SPA w Indonezji. Od niedawna swoimi umiejętnościami zachwyca naszych klientów, gdyż zdecydowała się opuścić Bali i przyjechać do Polski.

Uwielbia masaż balijski, który zapewnia relaks oraz poprawia krążenie krwi. Świetnie odnajduję się również w mocniejszych masażach jak LOMI LOMI lub klasyczny tajski, który łączy techniki akupresury oraz jogi. Maya nie tylko leczy, ale świetnie potrafi wprowadzić człowieka w stan duchowego odprężenia, co sprawia że czas spędzony pod jej opieką będzie doskonałą odskocznią od życia codziennego.

Kadek Maya

Made Ayu

To nasza masażystka, która zdecydowanie zwiedziła najwięcej świata. Pracowała w salonach SPA na Malediwach, w Dubaju, Jordanii, Sri Lance oraz Rosji. Jest absolwentką prestiżowej szkoły Bali International Spa Institute. Jej praca została doceniona przez wiele salonów m.in. Six Senses Spa i Tips&Toes Beauty and Spa, gdzie wyróżniona została tytułem najlepszego pracownika.

Najważniejsze dla niej jest, aby klient po wizycie czuł się spokojny i zrelaksowany. Idealnie odnajduje się w masażu z czakrami, który skupia się na odblokowaniu punktów energetycznych człowieka, jak i w masażu gorącymi stemplami. Co więcej, Made Ayu wykonuje w naszym salonie masaż wyszczuplający, który doskonale uelastycznia ciało oraz zmniejsza tkankę tłuszczową.

Made Ayu

Ni Wayan

Masażystka jest uosobieniem balijskiej mentalności. Jej pozytywne nastawienie do życia urzeka naszych Klientów. Sama Ni chętnie rozmawia z Klientami. Co więcej, język polski nie jest dla niej obcy, gdyż pracowała już wcześniej w salonie masażu w Polsce.

Ni Wayan podobnie jak Kadek Maya swoje wykształcenie zdobyła w Tulip Spa International na Bali, gdzie później pracowała przez ponad 6 lat. Ni świetnie wykonuje masaże tradycyjne, jak i te z większą ilością olejków. Jest masażystką, która doskonale zrelaksuje ciało oraz umysł. Jej spokojne podejście pozwala nam poczuć się zaopiekowanym, ponadto możemy dać się porwać myślami w ciche zakątki Bali.

Ni Wayan

Hana Nikodemus

Hana pochodzi z Indonezji i obecnie jest to nasza najbardziej doświadczona masażystka. Jej staż pracy liczy ponad 13 lat, a ukończyła prestiżową szkołę Tulip Spa w Indonezji. Specjalizuje się w masażach relaksacyjnych, np. w znakomitym masażu balijskim oraz w aromaterpii. Co więcej, jako jedyna w naszym salonie wykonuje masaż Kobido.

Ma delikatne dłonie, które wbrew pozorom potrafią wykonać silny masaż. Masując ciało zauważa miejsca, które są najbardziej problematyczne i automatycznie stara się niwelować ból w danym miejscu. Niezwykle radosna i uśmiechnięta - od razu zaraża pozytywną energią.

Hana Nikodemus

Ketut

Ketut mimo swojego młodego wieku od dawna zdobywała doświadczenie w prestiżowych salonach masażu w Dubaju oraz w Turcji. Jest absolwentką Bidadari Training Center, a szkołę ukończyła z najlepszymi ocenami. Specjalizuje się w masażu balijskim oraz w każdym mocniejszym.

Masażystka pomimo niewielkiego wzrostu posiada olbrzymią siłę w rękach. Ketut jest doświadczoną masażystką, która wie co robi. A ponieważ kocha to co robi, nieustannie poszerza swoją wiedzę w zakresie masaży i różnych technik.

Ketut

Ni Komang Restu

Ni Komang Restu to nasza najmłodsza masażystka, która pochodzi z wyspy Bali. Technikę masażu zgłębiała w Reva International Spa School, a jej specjalnością jest masaż balijski oraz masaż LOMI LOMI. 

Masuje intensywnie, pełną dłonią i z zapałem, uważnie słucha uwag klienta tak, aby każdy wyszedł z masażu zrelaksowany i uzdrowiony. Restu skrupulatnie bada ciało każdego pacjenta tak, by dokładnie wykryć, gdzie tkwi problem i uzdrowić masowane miejsca. 

Ni Komang Restu

Yustini

Yustini  pochodzi z Indonezji, gdzie uzyskała prestiżowy certyfikat w Spa Bali International Academy SBIA. Yustini od razu po zdobyciu dyplomu zaczęła praktyki w najlpeszych salonach SPA i hotelach na Bali oraz na Cyprze. Co więcej, pracowała także w Polsce. Specjalizuje się w każdego rodzaju masażach. To wszechstronna masażystka, która nie tylko potrafi przeprowadzić świetny masaż relaksacyjny, ale i bardzo mocny - nic dziwnego, w jej rodzinie umiejętności przekazywane są z pokolenia na pokolenie.

Yustini nie tylko leczy dotykiem, ale również świetnie potrafi wprowadzić człowieka w stan duchowego odprężenia, co sprawia że czas spędzony pod jej opieką będzie doskonałą odskocznią od życia codziennego.

Yustini