Masażystki

Oddaj się w ręce profesjonalistek

W TULUM - Masaże Balijskie kompleksowo o Twoje ciało i zmysły zadbają nasze masażystki. Każda z nich posiada doświadczenie zdobywane nie tylko w prestiżowych szkołach masażu na Bali, ale także w najlepszych salonach na całym świecie. Poznaj je bliżej!

Kadek Maya

Jest absolwentką Tulip Spa International na Bali, a obecnie posiada ponad 12 lat doświadczenia. Od 2010 roku pracowała w salonie SPA w Indonezji. Od ponad roku swoimi umiejętnościami zachwyca naszych klientów, gdyż zdecydowała się opuścić Bali i przyjechać do Polski. Jest to terapeutka wszechstronnie uzdolniona, doskonale potrafi wyczuć dolegliwości swoich klientów, dostosować masaż do ich potrzeb, a także polecić dalsze zalecenia.

Uwielbia masaż balijski, który zapewnia relaks oraz poprawia krążenie krwi. Świetnie odnajduję się również w mocniejszych masażach jak LOMI LOMI lub tajski z olejkami, który łączy techniki akupresury oraz jogi. Maya nie tylko leczy, ale świetnie potrafi wprowadzić człowieka w stan duchowego odprężenia, co sprawia że czas spędzony pod jej opieką będzie doskonałą odskocznią od życia codziennego. Co więcej, od kilku miesięcy wykonuje w naszym salonie masaż Kobido, który odmładza skórę naszych klientów.

Kadek Maya

Made Ayu

To nasza masażystka, która zdecydowanie zwiedziła najwięcej świata. Pracowała w salonach SPA na Malediwach, w Dubaju, Jordanii, Sri Lance oraz Rosji. Jest absolwentką prestiżowej szkoły Bali International Spa Institute. Jej praca została doceniona przez wiele salonów m.in. Six Senses Spa i Tips&Toes Beauty and Spa, gdzie wyróżniona została tytułem najlepszego pracownika.

Najważniejsze dla niej jest, aby klient po wizycie czuł się spokojny i zrelaksowany. Idealnie odnajduje się w masażu z czakrami, który skupia się na odblokowaniu punktów energetycznych człowieka, jak i w masażu gorącymi stemplami. Co więcej, Made Ayu wykonuje w naszym salonie masaż wyszczuplający, który doskonale uelastycznia ciało oraz zmniejsza tkankę tłuszczową. Od ponad roku jej grono stałych klientów niezwykle się poszerza. Doskonale zna się na masażach leczniczych jak i relaksacyjnych, perfekcyjnie ustalając chore miejsca i przywraca je do zdrowia. 

Made Ayu

Ni Wayan

Wayan to masażystka, która uosobieniem balijskiej mentalności. Jej pozytywne nastawienie do życia urzeka naszych Klientów. Sama Ni Wayan chętnie rozmawia z Klientami. Co więcej, język polski nie jest dla niej obcy, gdyż pracowała już wcześniej w salonie masażu w Polsce.

Ni Wayan podobnie jak Kadek Maya swoje wykształcenie zdobyła w Tulip Spa International na Bali, gdzie później pracowała przez ponad 6 lat. Świetnie wykonuje masaże tradycyjne, jak i te z większą ilością olejków. Jest masażystką, która doskonale zrelaksuje ciało oraz umysł. Jej spokojne podejście pozwala nam poczuć się zaopiekowanym, ponadto możemy dać się porwać myślami w ciche zakątki Bali. Wayan jest doskonała zarówno w masażach leczniczych jak i relaksacyjnych. Potrafi jednocześnie zlokalizować i właściwie wymasować chore miejsce jak i wprowadzić w stan błogiego ukojenia w trakcie masażu. Jej ulubionym masażem jest masaż gorącą świecą oraz masaż gorącymi kamieniami.

Ni Wayan

Hana Nikodemus

Hana pochodzi z Indonezji i obecnie jest to nasza najbardziej doświadczona masażystka. Jej staż pracy liczy ponad 14 lat, a ukończyła prestiżową szkołę Tulip Spa na Bali. Specjalizuje się w masażach mocnych, np. w znakomitym masażu balijskim, refleksologii oraz w masażu bambusami. Co więcej, jest jedną z naszych dwóch masażystek, która w naszym salonie wykonuje masaż Kobido. Od ponad roku, ustawiają się do niej kolejki właśnie na ten masaż, który jest nazywany niechirurgicznym liftingiem twarzy.

Ma delikatne dłonie, które wbrew pozorom potrafią wykonać silny masaż. Masując ciało zauważa miejsca, które są najbardziej problematyczne i automatycznie stara się niwelować ból w danym miejscu. Niezwykle radosna i uśmiechnięta - od razu zaraża pozytywną energią.

Hana Nikodemus

Ketut

Ketut mimo swojego młodego wieku od dawna zdobywała doświadczenie w prestiżowych salonach masażu w Dubaju oraz w Turcji. Jest absolwentką Bidadari Training Center, a szkołę ukończyła z najlepszymi ocenami. Korzystając z masaży u Ketut mogą się Państwo głęboko zrelaksować, wyciszyć i zapomnieć o problemach życia codziennego. Specjalizuje się w masażu balijskim, gorącymi kamieniami oraz aromaterapii. 

Masażystka pomimo niewielkiego wzrostu posiada olbrzymią siłę w rękach. Ketut jest doświadczoną masażystką, która wie co robi. A ponieważ kocha to co robi, nieustannie poszerza swoją wiedzę w zakresie masaży i różnych technik. Co więcej, wykonuje naprawdę efektywny masaż wyszczuplający. Już w pierwszych dniach pracy w naszym salonie zebrała sobie grono stałych Klientek, które nieustannie się powiększa. Ketut doskonale potrafi wyczuć dolegliwości swoich klientów i dostosować masaż do ich potrzeb.

Ketut

Ni Komang Restu

Ni Komang Restu to nasza najmłodsza masażystka, która pochodzi z wyspy Bali. Technikę masażu zgłębiała w Reva International Spa School, a jej specjalnością jest masaż balijski oraz masaż LOMI LOMI. 

Masuje intensywnie, pełną dłonią i z zapałem, uważnie słucha uwag klienta tak, aby każdy wyszedł z masażu zrelaksowany i uzdrowiony. Restu skrupulatnie bada ciało każdego pacjenta tak, by dokładnie wykryć, gdzie tkwi problem i uzdrowić masowane miejsca. Według naszych Klientów jest to jedna z naszych masażystek, która wykonuje bardzo mocne masaże. Każdemu, kto poszukuje naprawdę mocnych masaży zapraszamy przyjść do Restu. Z łatwością wyczuje w jakich częściach ciała mamy problem i pomoże pozbyć się dokuczliwego bólu, przywracając tym samym energię i harmonię zmęczonemu ciału. 

Ni Komang Restu

Yustini

Yustini  pochodzi z Indonezji, gdzie uzyskała prestiżowy certyfikat w Spa Bali International Academy SBIA. Yustini od razu po zdobyciu dyplomu zaczęła praktyki w najlpeszych salonach SPA i hotelach na Bali oraz na Cyprze. Co więcej, pracowała także w Polsce. Specjalizuje się w każdego rodzaju masażach. To wszechstronna masażystka, która nie tylko potrafi przeprowadzić świetny masaż relaksacyjny, ale i bardzo mocny - nic dziwnego, w jej rodzinie umiejętności przekazywane są z pokolenia na pokolenie.

Yustini nie tylko leczy dotykiem, ale również świetnie potrafi wprowadzić człowieka w stan duchowego odprężenia, co sprawia że czas spędzony pod jej opieką będzie doskonałą odskocznią od życia codziennego.

Yustini

Nopi

Ni Made Nopiasari ukończyła prestiżową szkołę masażu Bali Orchid International. Swoje ponad 8 letnie doświadczenie i umiejętności zdobywała pracując, w renomowanych salonach masażu, w różnych zakątkach świata, między innymi w Turcji, w Indonezji czy w Polsce. Co więcej, pochodzi z rodziny, w której od wielu pokoleń, większość członków rodziny żyje z masażu, a umiejętności przekazywane są z pokolenia na pokolenie. 

Nopi to osoba o ogromnej sile i energii. Jest ciepła, troskliwa i opiekuńcza. Zawsze stara się sprostać potrzebom i oczekiwaniom osoby, którą masuje. Specjalizuje się w masażach mocniejszych, ale potrafi dostosować intensywność masażu do każdego klienta. Masażystka bardzo lubi wykonywać masaż tajski zwykły oraz z olejkami. Dodatkowo, wybierając się na masaż relaksacyjny świetnie potrafi również wprowadzić człowieka w stan duchowego odprężenia, co sprawia że czas spędzony pod jej opieką będzie doskonałą odskocznią od życia codziennego. 

Nopi