Karnety na masaże

Przygotowaliśmy dla Naszych klientów specjalną ofertę – karnety kwotowe na masaże. Pakiety te nie łączą się z innymi promocjami oraz konieczna jest płatność za nie z góry. Masaże wykorzystywane z karnetów kwotowych rozliczane są według aktualnego cennika obowiązującego w salonie Tulum Masaże Balijskie w momencie korzystania z usługi. W celu zakupu karnetu prosimy o kontakt telefoniczny.

* Nie wydłużamy terminu ważności karnetów kwotowych oraz voucherów na masażKarnety kwotowePakiety dla firm

Oferujemy indywidualną ofertę dla firm, które chciałyby podarować swoim Pracownikom lub Kontrahentom biznesowym wyjątkowy masaż. Vouchery podarunkowe to oryginalny sposób nagradzania oraz motywowania pracowników. Mogą być one wykorzystane jako nagroda czy też prezent dla pracownika lub kontrahenta. W okresie bożonarodzeniowym świetnie sprawdzą się jako bony świąteczne lub jako prezenty okolicznościowe, np. na imieniny lub urodziny.

W zależności od ilości zakupionych voucherów bądź wydanych kwot oferujemy różne rabaty i terminy ważności. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt mailowy z managerem: a.owsiany@tulum-masazebalijskie.pl

Formularz kontaktowy

W celu zamówienia vouchera skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza.

Wprowadź imię i nazwisko
Podaj poprawny adres email
Podaj swój numer telefonu
Enter your City
Pole Wiadomość jest wymagane